PERSONAL TRAINERKİŞİSEL ANTRENÖR

HAKKIMDA

"Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin.

Fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın."

 

1979 İstanbul doğumlu. A.Ü. Spor yönetimi bölümü mezunu. Hayatımın içinde hep bir parçam olarak bildiğim 19 yıllık spor geçmişimi Fitness ile birleştirdim. 10 yılı aşkın süredir Kişisel Fitness Antrenörü olarak hizmet vermekteyim. Bu güne kadar katıldığım tüm eğitimleri başarı ile tamamlayıp 20’e yakın Uluslararası Eğitmenlik Sertifikaları aldım. Şuan bütün bu birikimlerimle sizlere hizmet vermekteyim.

Ayrıca Genetic Passport konusunda yeni atılımlar yaptığımız ülkemizde, Genetik araştırmadan sonra çocukların ve gençlerin genetiğine göre branş seçimi yönlendirilmesinde etkili olduğu görülmüştür. Genetik Antrenör olarak bizler, genetik pasaportunuz oluşturulduktan sonra size genetik antrenman programı vererek sonuca en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Genetic Trainer ve Genetic Passport bayisi olarak bizim sloganımız HERKES ŞAMPİYON doğar. Daha detaylı bilgi için Genetik Sayfamıza bakınız.

SERKAN KISA
Personal Coach
Professional Advanced Personal Trainer
Kişisel Fitness Antrenörü

 

  • MİSYONUM

    Öğretmek için öğrendiğim en iyi şeyi yapmaya çalışıyorum. Amacım günü kurtarmak değil, geleceği daha güçlü ve daha sağlıklı karşılayabilmenize yardımcı olmaktır. Bunu yaparken size spor yapmayı sevdirmek, dengeli beslenmeyi öğretmek ve hayata daha pozitif bakmanızı sağlamak en önemli görevimdir.

  • VİZYONUM

    Spor hakkındaki tüm yenilikleri takip ederek, en son teknoloji ve araştırmalardan haberdar bir ekiple tüm Türkiye'ye hizmet vermek.

  • GENETIC TRAINER ®

    Genetic Passport konusunda yeni atılımlar yaptığımız ülkemizde, Genetik araştırmadan sonra çocukların ve gençlerin genetiğine göre branş seçimi yönlendirilmesinde etkili olduğu görülmüştür. Genetik Antrenör olarak bizler, genetik pasaportunuz oluşturulduktan sonra size genetik antrenman programı vererek sonuca en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Genetic Trainer ve Genetic Passport bayisi olarak bizim sloganımız HERKES ŞAMPİYON doğar. Daha detaylı bilgi için Genetik Sayfamıza bakınız.

 

 

BELGELERİM